Sosyal Medyada Biz

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Arçelik Çamaşır makineleri günlük hayatımızı kolaylaştıran icatlar arasında ev hanımlarımızın vazgeçemeyeceği önemli elektronik eşyalardan biridir. Dağ gibi biriken kirli çamaşırları zaman ve enerjiden tasarruf ederek temizlemenin bundan daha iyi bir yolu olamazdı. Arçelik servisi Ev hanımlarının çamaşır makinesi gibi zamandan tasarruf ettiren teknolojik ürünlere verdiği önem göz ardı edilemez. Bunun için evlerinde en iyisini kullanmayı tercih ederler.

arçelik servisi

Çamaşır makineleri  ve diğer elektronik ürünler marka ve ya model olarak ne kadar iyi olursa olsun bazı sorun ve sıkıntılar yaşanmaktadır. Çamaşır makinelerinde su almama, su boşaltmama, program değiştirmeme, yıkama yapmama, durulama yapmama, sıkma yapmama gibi sorunlar sıkça karşılaşılan sorunlardır. Arçelik çamaşır makinesi servisi Bu sorunlar  çamaşır makinesinin  elektronik aksamından, motorundan ya da diğer parçalardaki kısımlarından kaynaklı sorunlar olabilir. Bu gibi durumlarda hemen servis çağırmanız gerekecektir.

Bu kadar önem verdiğiniz çamaşır makinenizin onarımını en az sizin kadar önem veren bir teknik servise yaptırmak istersiniz. Erva Teknik beko, siemens, samsung, ariston, lg, bosch, vestel, regal marka çamaşır makineleri tamirini ve tüm beyaz eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyor aldığınız ilk günkü gibi olacak şekilde onarımını yapıyoruz. Çünkü işinde profesyonel eğitim almış kişilerle çalışıyoruz. Sizin  bütçenizin ve zamanınızın ne kadar değerli olduğunu düşünerek hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hizmetimizin kalitesini ve güvenilirliğini hizmet verdiğimiz ürünü 1 yıl garanti altına alarak sizlere anlatmış oluyoruz.

Bursa’nın her bölgesine hizmet veren firmamız donanımlı servis araçlarımız ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla ev ya da iş yerlerinize gelerek sorunu yerinde tespit edip en iyi çözümleri üretmektedir. Bunun için sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize ulaşmanın en kolay yolu www.bursaervateknik.com sitesine girmek. İrtibat kuracağınız telefon numaramız sitemizde bulunmaktadır.  Bursa’nın en iyi teknik servisi olan Erva Teknik sizler için kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermeyi amaçlayan tek firmadır.

 

 

10 Ekim 2017
201 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN