Sosyal Medyada Biz

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa Bulaşık Makinası Servisi

Sektörün en uzun soluklu firmalarından bir tanesi olan  Erva Teknik Bulaşık Makinesi Servisi, gündelik hayatlarınızı büyük ölçüde kolaylaştıran beyaz eşyalarınızın periyodik bakım ve servis hizmetlerinde rol oynamaya devam ediyor. Deneyim sahibi teknik personel kadromuz ve disiplinli çalışmalarımız ile birlikte ürünlerini ilk günkü sağlıklı halleri ile en kısa sürede sizlere teslim etmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Servis ekibimiz, ürünleri yerinde incelemeyi tercih ediyor ancak var olan sorun çok büyük bir sorun ise aynı gün ürünlerinizi firmaya taşıyarak daha kalabalık bir kadro ile incelemelerimize devam ediyoruz. Var olan sorunu sizinle de paylaşıyor ve yapılacak müdahaleleri de sizlere aktarıyoruz. Onay aldıktan sonra ise süreç başlıyor…

Bulaşık makineleriniz, gün içerisinde size zaman kazandıran ve fiziksel olarak harcayacağınız enerjiyi de bir nebze olsun ortadan kaldıran özel ürünlerdir. Ekip arkadaşlarımız bu detayın bilincinde ve bu yüzden ürünlerinizi en kısa sürede sizlere teslim edebilmek adına da gereken hassasiyeti fazlasıyla gösteriyor. Bulaşık makinelerinizin sorunları ne olursa olsun iletişim numaralarımız aracılığı ile günün her saati bize ulaşabiliyor ve talep oluşturabiliyorsunuz. Beyaz eşya teknolojisinin günümüzde ne seviyeye ulaştığını görebiliyoruz. Bu seviyeye ulaşmak gerçekten üst düzey bir başarı ve bu başarıyı bizler de takdir ediyor, akabinde bu başarıya ortak olmak adına da elimizden geleni yapıyoruz.

bursa bulasik makinesi servisi

 

Bulaşık Makinesi Bakım ve Onarım Hizmeti

Erva Teknik Bulaşık Makinesi Servisi olarak Bulaşık makinelerinizin sorunlarını uzun uzadıya inceliyor ve sorunun kaynağına inerek güçlü bir çözüm önerisi hazırlıyoruz. Bu süre zarfında eğer parça değişimi söz konusu ise bunu da sizlere bildiriyoruz. Bursa Erva Teknik Servis ekibi olarak parça değişimlerinde maliyeti düşürmek adına yan sanayi ya da orijinal olmayan ürün kullanmayı tercih etmiyoruz. Biz işimizi her alanda ve her anlamda en iyi şekilde yapmak adına orijinal ürün tercihi yapıyoruz. Parça değişiminde garanti desteği de sunan Bursa Erva Teknik Servis ailesi, bulaşık makinesi bakım ve onarım hizmetinde 1 yıllık garanti süresi zarfında başınıza gelebilecek farklı sorunlarda da kapılarını sizlere sonuna kadar açıyor.

En iyi Bulaşık Makinası Servisi

Evinizdeki bulaşık makinesinin markası ne olursa olsun sizlere hizmet etmekteyiz. Arçelik bulaşık makinesi servis hizmeti, siemens , beko , bosch, vestel ve profilo markaları başta olmak üzere tüm marka ve model bulaşık makinelerinizin bakımını gerçekleştiriyoruz.

Telefon numaralarımız, iletişim kurabilmeniz adına yeterli olacaktır ancak online dünyayı da yine bizimle iletişim kurmak için tercih edebilirsiniz. Kurumsal web sitemizi detaylı bir şekilde incelerseniz eğer servis talep formunun yer aldığını da göreceksiniz. Bu formu doldurup bize göndermeniz doğrultusunda servis talepleriniz inceleme altına alınıyor ve en kısa süre içerisinde harekete geçiliyor. İşine bağlı personel kadromuz ve deneyimlerimiz ile birlikte sektörü hareketlendirmek ve daha kaliteli hale getirmek adına gayret gösteriyoruz. Bursa şehir merkezi ile birlikte güzel şehrimizin tüm semtlerine de en hızlı şekilde erişim sağlıyor ve servis hizmeti götürüyoruz. Bulaşık makineleriniz bizim için kıymetli ve bu kıymetli ürünlerin yaşadıkları sorunları da en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturarak siz değerli dostlarımıza zaman kazandırmaya da çaba harcıyoruz.

Bulaşık Makinesi servisi ile ilgili güncel yazılarımızın yer aldığı diğer sayfalarımıza gitmek için tıklayın.