Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa’nın adından en çok söz ettiren beyaz eşya teknik servis firması olan Erva Teknik Servis hizmet kalitesi ile konuşulmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi beyaz eşyalar yaşantımızın içine girip de yerleştikten sonra hayatlarımız çok değişti. Çamaşır makinesi gibi harika bir ürün sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ediyoruz. Üstelik tasarruf ettiğimiz enerji sadece su ve elektrik enerjisi de değil. İnsan olarak çamaşır yıkamak için harcayacağınız zaman ve enerji çamaşır makineleri sayesinde size kalıyor ve siz de bu enerjiyi eğlenmek için, gezmek, ailenize zama ayırmak gibi aktiviteler için kullanabiliyorsunuz. Her anlamda vazgeçilmez olan çamaşır makineleri ilk çıktığı zaman Türkiye’de de sınırlı sayıdaydı ve lüks mal kategorisindeydi. Sadece maddi durumu iyi olan kişilerin evinde bulunan bu sihirli makine zaman içerisinde ucuzladı, çeşidi ve özellikleri arttı, üretim yapan markalar da buna eklenince her eve girmeye başladı. Çok uzun yıllardan beri hayatımızda olan çamaşır makinelerinin yokluğunu düşünmek dahi istemeyiz ancak bir arıza durumu olduğu zaman genelde olumsuz fikirlere kapılırız. Sorunun bir şekilde çözülebileceğine dair şüphe duymasak bile tamir edecek olan ekibin profesyonelliği, hangi firmanın bu hizmeti sağlayacağı, ne kadar ücrete mal olacağı ve en önemlisi ne kadar zaman alacağı kafamızı kurcalar. İşte Erva Teknik Servis sizin bu sorularınıza çok önemli ve çok güzel cevaplar vermek için seneler önce sektöre adım attı ve bugüne kadar hizmet kalitesinden hep söz ettirdi.

Her marka çamaşır makinesi arızalarında bize ulaşabilirsiniz. Arçelik çamaşır makinesi, beko çamaşır makinesi, siemens çamaşır makinesi ve daha bir çok markada uzmanlığımız bulunmaktadır.

çamaşır makinesi servisi

Sistemin İşleyişi

Servis sürecimizin işleyişi sizin bizimle iletişime geçmeniz ile birlikte başlıyor ve bir iş günü gibi çok kısa bir süre içerisinde sonlanıyor. Sektördeki diğer firmalar süre konusunda hep sıkıntı yaşarken Erva Teknik Servis çamaşır makinesi servisi hiçbir zaman süre sıkıntısı yaşamadı. Bize telefon ya da internet sitemizdeki servis talep formu ile ulaştıktan sonra ekibimiz çamaşır makinenizi incelemek için size bir randevu veriyor. Randevuda belirlenen gün ve saatte profesyonel ekibimiz çamaşır makinenizi yerinde inceleyerek ne yapılması gerektiğine karar verip sizi bilgilendiriyor. Ücret ve teknik işlemler konusunda sizin onayınızı aldıktan sonra teknik süreci işleme alıyoruz. Elbette bazen bazı sorunlar büyük oluyor. Böyle durumlarda daha kalabalık bir ekibin çamaşır makinenizi firmamıza götürerek teknik servisi orada sağlaması da söz konusu olabiliyor.