Bursa Klima Servisi

Bursa Erva Teknik Klima Servisi

Yaz aylarında en çok ihtiyacımızın olduğu ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki klimalardır… Klimalar ile ilgili bilinen büyük de bir yanlış var ve bu yanlış da ürünlerin yalnızca yaz aylarında kullanılıyor olmasıdır. Kış aylarında güçlü bir ısıtma ağı olarak da bu ürünü kullanabilirsiniz. Güçlü bir klima tercihi yaptığınız takdirde çok yüksek faturalar ödemeden sizler de ısınma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. İşlevsel ürünlerden bir tanesi olan klimaları tercih edebilir ve sizler de gündelik hayatlarınızda bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Erva Teknik Bursa Klima  Servis ekibi olarak bizler bu ürünlerle yakından ilgileniyoruz. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yapıyor ve eğer varsa sorunlarını da en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Erva teknik olarak yaptığımız işin arkasında duruyor ve servis hizmetleri için 1 yıl da garanti sunuyoruz. Bu çalışmayı yapan ve sizinle buluşturan çok fazla servis firması var ancak biliyoruz ki isteklerinizin büyük bir kısmına yanıt verme konusunda ne yazık ki başarılı olamıyorlar. Bizim amacımız kusursuz bir şekilde klimalarınızın bakımını yapmak ve ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmektedir. Erva teknik kadrosuna göz atarsanız eğer ekip çalışanlarımızın büyük bir kısmının üniversite mezunu olduğunu sizler de göreceksiniz. Deneyim ve teorik bilgi bakımından sizleri ve ürünlerinizi tatmin edecek donanıma da sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

bursa klima servisi

Her Marka Klima Servisi

Evinizdeki kombinin markası ne olursa olsun sizlere hizmet etmekteyiz. Vestel klima , lg , baymak , vestel, beko ve arçelik markaları başta olmak üzere tüm marka ve model klimalarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz.