Sosyal Medyada Biz

Bursa Nilüfer Beyaz Eşya Tamiri – Erva Teknik Servis

Nilüfer  Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı evlerimizin ve ofislerimizin olmazsa olmazı beyaz eşyalardan biridir. Besinlerimizin bozulmasını önlemesi  ve uzun süre muhafaza edebilmesi bakımından  önemli bir eşyadır. Bursa Nilüfer Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet veren Erva Teknik olarak biz şunu çok iyi biliyoruz. Piyasada çok pahalı fiyatlara satılan buzdolapları alınırken bütçemizi epey zorlar. Herhangi bir arıza durumunda yenisi almak yerine teknik servis arayışlarına gireriz. Birçok teknik servis firması içinden zaman ve ekonomik yönden bizi mağdur etmeyecek firmayı seçmeye çalışırız.

Bursa Erva Teknik sizleri bu konuda asla mağdur etmeyecek aksine memnun ayrılacağınız tek firmadır. Arızalanmış ya da bakım zamanı gelmiş buzdolaplarınıza  en iyi hizmeti veren Erva Teknik alanında en profesyonel kişilerle çalışır. Ekip arkadaşlarımız en küçük arızayı bile özenle onarır ve hizmetinize sunar. Servisimiz yaptığı işi 1 yıl garanti altına alarak verdiği hizmetin kalitesini onaylamış olur. Siemens buzdolabı servisi, arçelik buzdolabı servisi, samsung buzdolabı servisi ve diğer tüm marka buzdolapları servisimiz vardır

bursa buzdolabı servisi

Osmangazi buzdolabı teknik servisi dendiğinde Erva Teknik sizlere en güvenli ve en ekonomik hizmeti vermek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Nilüfer’de beşevler, ihsaniye, ataevler, görükle, Osmangazi’de; Altıparmak, Çekirge, Çarşamba, Etibank, Hürriyet, Dikkaldırım, Heykel, Soğanlı, Demirtaşpaşa , Mollaarap gibi Osmangazi’nin birçok mahallesine servis araçlarımız ve uzman ekip arkadaşlarımız ile servis vermekteyiz. Sadece Osmangazi ilçesi değil Bursa’nın her ilçe ve semtinde hizmet vermekteyiz.

Erva Teknik, buzdolabı servisi alanında eğitim almış profesyonel ekip arkadaşlarımızla ev tipi buzdolabı teknik servisi, soğutucu cihazları teknik servisi, derin dondurucu teknik servisi ve endüstriyel tip soğutucu teknik servisi hizmeti vermektedir. Buzdolabı  ya da diğer soğutucu cihazlarında  meydana gelen her türlü arızayı tespit ettikten sonra 1 gün içerisinde onarıp hizmetinize sunuyoruz. Onarım sırasında  tamir edilemeyen, değiştirilmesi gereken parçalar olabilir. Firmamızda her marka ve modelin yedek parçası bulunmaktadır. Bu nedenle diğer firmalarda olduğu gibi günlerce beklemek yerine zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Her marka ve modeldeki  beyaz eşyanız ile ilgili herhangi bir probleminizi Erva Teknik servisimizle iletişime geçerek bizlerden yardım alabilirsiniz. Dilerseniz bursaervateknik.com adresinden istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Telefon numaramızdan ya da internet adresimizdeki iletişim formundan  da iletişim sağlayabilirsiniz. Erva Teknik ailesi  olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

 

26 Eylül 2017
293 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN