Sosyal Medyada Biz

Bursa Beyaz Eşya Yetkili Teknik Servisi – Erva Teknik

Teknik Servis

Bursa beyaz eşya teknik servisi deyince karşınıza çıkan birçok firmadan biri olan Bursa Erva Teknik bu firmalar arasından kaliteli güvenilir ve ekonomik oluşuyla kendini ilk sıralara çıkarmış olan bir firmadır.  Firmamız teknik servis konusunda her yıl kendini daha da geliştirmeye ve bu sektördeki gücünü arttırmaya devam etmektedir. Birkaç beyaz eşyanın teknik servisiyle işe başlayan firmamız tüm marka ve modeldeki beyaz eşyaların, elektronik eşyaların ve küçük ev aletlerinin de teknik servis hizmetini vererek kendini bu konuda oldukça geliştirmiştir.

Erva Teknik tüm marka ve modeldeki beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamız tüm beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve montaj işlemini yapmaktadır. Marka ve modelleri ayırt etmeksizin arızasının giderilmesini, temizliğini, yedek parça gereksinimi ve yer değiştirme işlemlerini zamanınızdan ve cebinizden çalmadan yerine getirmektedir. Diğer firmalar gibi sorununuzu çözmeden kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Çoğu firma ürününüzün tamiri sırasında birçok sebeple ücretin katlandığını söyler ve işini bitirmeden sizden ücret almaya çalışır. Bizler Erva Teknik ailesi olarak işimizi bitirdikten sonra onayınıza sunarak, ürününüzün çalışma kontrolleri yapıldıktan sonra sizlerden makul ücretler talep ediyoruz.arçelik yetkili servis bursa

Bursa Yetkili Servis

Beyaz eşya teknik servisi hizmetlerinde arızalı durumlarda en çok karşılaşılan bir konuda parça değişimleridir. Bozulan parçalar çoğu zaman tamir edilebilse de tamiri olmayacak şekilde bozulan parçaların değişmesi gerekir. Bu gibi durumlarda yedek parçaya ihtiyaç duyulur. Firmamızda tüm marka ve modeldeki beyaz eşyaların yedek parçaları bulunmaktadır. Bunun için sizleri günlerce hatta haftalarca bekleterek zamanınızdan çalan firmalardan asla olmadık. Randevu sistemiyle çalışan firmamız randevularına saatinde gelip, yapılacak olan hizmeti 1 iş günü içerisinde tamamlamaktadır. Arçelik beyaz eşya yetkil servisi olan firmamız bunun yanında her marka beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.

Firmamız hakkında tüm bilmek istediklerinize  www.bursaervateknik.com adresinden ulaşabilirsiniz. Telefon numaramızı arayarak almak istediğiniz teknik hizmeti bizlere bildirebilirsiniz. Bize ulaşmanın en kolay yollarından biri de internet sitemizde bulunan iletişim formunu doldurmak. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz doldurmak.