Sosyal Medyada Biz

Bursa’nın En Donanımlı Klima Teknik Servis Hizmeti

Yaz aylarında adeta en sık kullandığımız elektronik cihazların başında gelen Klimaların arıza yapması da beklenmedik bir şey olmasa gerek. Çünkü eşyanın tabiatı gereği bir şeyi ne kadar çok kullanırsanız o kadar çok arıza yapar. Hiç kullanılmayan, neden alındığı ne zaman alındığını bile hatırlamadığımız mutfak dolaplarında unutulan, tozlanmış, eskimiş robotları düşünün. Bozuluyorlar mı? Hayır. Neden bozulsun ki? kullanmıyoruz 🙂

Tabi her kullanılan ürün bozulacak diye bir mantık da doğru bir mantık olmasa gerek. 20 yıl önce aldığınız bosch marka çamaşır makinesini düşünün. Kaç kere klima teknik servis ihtiyacınız oldu. kaç kere bozuldu. Bu yazımızın amacı Alman hayranlığı yapmak ya da yabancı özentiliğinden dem vurmak değil. Ama Colbert çok iyi özetlemiş;

“Eğer bizim fabrikalarımız dikkatli çalışarak ürün kalitesini güvence altına alırlarsa,yabancıların bizden mal alması onların çıkarına olacaktır ve böylece krallığımıza para akmış olacaktır.”
Jean- Babtiste Colbert

 

Arçelik Klima Servisi

Bursa klima Yetkili Servisi

Kimler Klima Teknik Servis Yetkisine Sahiptir?

Tabi şu da bir gerçek bizler iyi mallar üretseydik teknik servis hizmeti bu kadar yaygın olmazdı. Kuşkusuz yine arızalar olacaktır, sonuç olarak makinelerden bahsediyoruz. motor, demir, elektrik vs. her hangi bir aksam bozulabilir. İş te tam bu noktada bizler devreye giriyoruz. Buradaki biz tüm teknik servis elemanları. Meslektaşlarımızı birbirinden ayırmadan “tüm” kelimesini kullanıyoruz. bu mesleğe yeni başlayan, ustasının yanında işi öğrenen, halen çırak olanlar ve ustasını geçmiş kalfalar. Klima teknik servis yetkisine sahip olmak için açık konuşmak gerekirse her hangi bir belge gerekmiyor. Sadece onlarca marka arasından örneğin arçeliğin yetkili teknik servisi olabilirsiniz ve ya samsung, vaillant her ne ise sizin yetkili olmanız için o markanın yetki belgelerine sahip olmanız bir takım testlerden geçmeniz gerekiyor. Tüm firmaların tek yetkili servisi olamazsınız. Yetkili teknik servis sözleşmesi imzalarsınız ve teknik servisinizi açarsınız. Buraya kadar sıkılmadan okuduysanız yetkili teknik servis nasıl olunur sorusunun cevabınıda kısaca vermiş olduğumuzu okumuşsunuz demektir.

Bursa Klima Bakımı

Klima Temizliği

Klima Temizliği Nasıl Yapılır

Şimdi gelelim esas konumuza, klima arızaları nasıl giderilir ve biz teknik servisçiler bu durumda ne yaparız. Ya da niye bizi seçmelisiniz sorularına cevap vermeye. Aslına bakarsanız klimalarınız arızasının büyük kısmı düzenli bakımının yapılmıyor olmasından kaynaklanır. Bir kanepeden bahsetmiyoruz. Kanepeye oturursunuz, yatarsınız, üzerinde tepinirsiniz o kanepedir ve 6 ayda bir dur ben şunun bakımını yapayım demezsiniz. Ama beyaz eşyalar öyle değildir. bakım yapmak zorundasınız aksi halde bize para vermek zorundasınız:)

Klima Temizleme Suyu

Klimalar çalıştıkça havadaki kiri de üzerine çeker. Bunun nedenine bu yazıda değinmeyeceğiz. ne yeri nede sırası. çok da gerek olduğunu düşünmüyoruz. bunu bilin yeter. Klima tozu çeker. sizin klima filtrelerinizi 6 ayda bir çıkarıp temizlemeniz hatta yaz kış klimanızı kullanıyorsanız 3 ayda bir bu işlemi yapmanız gerekmektedir. Klima temizleme ilacı kullanabilirsiniz.

Bursa Arçelik Klima Servisi

Arçelik marka klima teknik servis aramalarınız ve arızalarınız için bizleri arayabilirsiniz. Size arçelik marka tüm klimalarda uzman desteği sunabiliriz.

Bursa Vestel Klima Servisi

Vestel marka klima arızalarınız için bizleri arayabilirsiniz. Size vestel marka tüm klimalarda uzman desteği sunabiliriz.

Bursa Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi marka klima arızalarınız için bizleri arayabilirsiniz. Size Mitsubishi marka tüm klimalarda uzman desteği sunabiliriz.

Bursa Samsung Klima Servisi

Samsung marka klima arızalarınız için bizleri arayabilirsiniz. Size Samsung marka tüm klimalarda uzman desteği sunabiliriz.

Bursa Nilüfer Klima Servisi

Bursa’nın her ilçesinde olduğu gibi Nilüfer’de de yaygın ağımız bulunmaktadır. Telefonlarımızı aradığınız takdirde sizlere aynı gün içerisinde geri dönüş yapmaya özen gösteririz.

İletişim İçin: 0531 669 4448

 

24 Temmuz 2017
844 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN