Sosyal Medyada Biz

Bursa Buzdolabı Servisi

Erva Teknik Bursa Buzdolabı Tamiri ve Servisi

Geniş güzergahı ve çok sayıda servis aracı ile birlikte yalnızca Bursa değil, semtlere de servis hizmeti sunmaya devam eden Bursa Erva Teknik Servis, beyaz eşya teknolojisini bir üst seviyeye taşımak ve yapacağı müdahaleler ile birlikte ürünlerinizi çok daha sağlıklı hale getirmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Ekip arkadaşlarımıza güveniyor ve bu arkadaşlarımız ile birlikte sektörün en iyisi olmayı da başarıyoruz. Beyaz eşya servis hizmetlerine yeni bir soluk getiren firmamız, ürünlerinizin sorunlarını yerinde tespit ediyor ve eğer mümkünse sorunu da yerinde çözmeyi tercih ediyor. Ekip arkadaşlarımız, yapacakları müdahale öncesinde sizleri bilgilendirmeyi de ihmal etmiyor ve bu bilgilendirme ile birlikte servis hizmetleri start alıyor.

Erva teknik Buzdolabı Servisi hizmetleri ile de göz doldurmaya devam ediyor ve gün içerisinde servis ayrıcalığı ile siz değerli dostlarına da zaman kazandırıyor. Buzdolaplarınızın yaşatacağı sorunlar ile birlikte taze gıdalarınızın saklanması da zorlaşıyor. Bir an önce tamir edilmesi gereken ürünlerinizi farklı servis firmalarına teslim ederek zaman kaybı yaşamak yerine sizler de ekip arkadaşlarımıza teslim ederek daha hızlı ve daha sorunsuz servis hizmeti alabilirsiniz. Fiyatlarımız, sektördeki diğer servis firmalarına göre çok daha uygun ve bununla birlikte 1 yıl garantili servis hizmeti sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

bursa buzdolabı servisi

Aynı Gün Servis Hizmeti

Ekip olarak yine diğer firmalara göre çok daha kalabalık olduğumuzu belirtmek isteriz. Sayımız her geçen gün artıyor ve bu artış işimizi daha hızlı bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Buzdolaplarınızın sorunlarını yerinde tespit ediyor ve eğer mümkünse sorunu yerinde çözüyoruz. Ürünleriniz ile ilgili bilgi almak istediğiniz zamanlarda da çağrı merkezi çalışanlarımıza tek bir telefon ile kolayca ulaşabiliyorsunuz. Sorularınız ve sorunlarınız bizim için önem arz ediyor ve daha da önemlisi sizler bizim için büyük önem arz ediyorsunuz. Dolaplarınızı sizlere sağlıklı bir şekilde teslim etmenin yanı sıra bu konuda hızlı olmayı tercih ediyoruz. Aynı gün servis hizmeti ayrıcalığından faydalanmak isterseniz eğer sizler de servis taleplerinizi dilediğiniz an iletebilirsiniz.

Her Marka Buzdolabı

Evinizdeki kombinin markası ne olursa olsun sizlere hizmet etmekteyiz. Bosch buzdolabı, siemens , samsung , sunny, hotpoint veregal markaları başta olmak üzere tüm marka ve model buzdolaplarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz.

Online Servis Talebi

İnternet teknolojisini servis sektörüne de entegre etmek istedik ve buzdolabı servisi hizmetlerine ulaşmak isteyen ürün kullanıcılarına birtakım ayrıcalıklar sunduk. Online servis talebi de bunlardan bir tanesidir. Sizler de servis taleplerinizi bilgisayar başındayken oluşturabilir ve herhangi bir şekilde vakit kaybı yaşamazsınız. Sizi mutlu etmek ve sizlere zaman kazandırmak adına birtakım yenilikler yapıyor ve bu yeniliklerin sayısını da her geçen gün biraz daha arttırıyoruz.

Sormak istediğiniz soruları tarafımıza online olarak iletebilir ya da servis taleplerinizi online olarak çok daha kısa sürede oluşturabilirsiniz. Bursa Erva teknik Buzdolabı Servisi ailesi, haftanın her günü servis hizmeti sunmaya ve sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Buzdolabı servisi ile ilgili güncel yazılarımızın yer aldığı diğer sayfalarımıza gitmek için tıklayın.