Sosyal Medyada Biz

HAKKIMIZDA

Uzun yıllar önce hayatımıza girmiş olan ve en önemli avantajı hayatımızı kolaylaştırmak olan beyaz eşyalar bugün her ev için olmazsa olmazdır. Beyaz eşya sayılabilecek ürünler çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, kombi ve klima ürünleridir. Ülkemizde gerek yurt içinde üretimi yapılan gerek ise yurt dışından ithal edilen çok sayıda beyaz eşya markası bulunmaktadır. Teknolojinin günümüzde ulaştığı gelişmişlik seviyesini de düşünürsek çok fazla özelliği olan, akıllı, kullanıcı dostu ve son derece sağlam beyaz eşya ürünleri karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler oldukça karmaşık oldukları ve teknik detayı çok fazla olduğu için herhangi bir arıza durumunda mutlaka bilen birilerine danışmanız gerekmektedir. Bu danışacağınız kişilere de beyaz eşya teknik servisi denir ve bunlar genelde profesyonel teknik personele sahip ekipleri olan firmalardır. Beyaz eşya tamiri, bakımı, montajı gibi konular profesyonellik gerektirir zira bilmeyen kişilerin eline geçtiği zaman eşyalarınız kullanılamaz hale gelebilir. Firmamız sizlerin tam da bu ihtiyacına çözüm olmak adına sektöre giriş yapmıştır ve sektöre adım attığı günden bugüne kadar Bursa genelinde hizmet vermektedir.

Erva Teknik Bursa’da bulabileceğiniz en iyi beyaz eşya teknik servis firmasıdır. Bu başarıya kısa süre içerisinde ulaşmış olmamızdaki en büyük etken ise işimizi çok ciddiye almamız, müşteriye çok değer vermemiz, profesyonel ve işinde uzmanlaşmış teknik personelimiz ve çok sayıda marka için hizmet veriyor oluşumuzdur. Hizmet verdiğimiz çok sayıda markalardan birinde ya da birkaçında sorun yaşadığınız zaman size destek vermeye hazır olduğumuzu ifade eder ve işimizi profesyonelce yaptığımızın altını çizeriz. Firmamızdan teknik servis hizmeti almak için iletişimden servis talep formumuzu doldurmanız ya da 0554 181 44 88 No’lu telefonumuzu aramanız yerelidir. Çalışma saatlerimiz sabah 08:00 ile akşam 20:30 arasındadır. Bursa’nın en iyi teknik servisini en hızlı şekilde veren firmamızdan hizmet almak istediğiniz takdirde eşyanızı teslim aldıktan 1 iş günü içerisinde sorunu çözüp size teslim etmekteyiz.

Bursa Erva Teknik servis Bursa’nın yıllardan beri güvendiği, memnun kaldığı ve tercih ettiği bir teknik servis firması olarak size hizmet vermekten mutluluk duyar.