Kestel Teknik Servis

Kestel Teknik Servis

Kestel teknik servis firması olarak tüm beyaz eşyalarınızın teknik ihtiyaçları için hizmet vermeye devam ediyoruz. Bursa’nın en iyi ve en hızlı beyaz eşya teknik servis firması olmanın mutluluğunu siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmeti her geçen gün daha da iyileştirerek ve adeta kendimiz ile yarışarak göstermekteyiz.

Beyaz eşyaların yaygın olmadığı dönemlerde beyaz eşyalar ile ilgili hiçbir teknik sorun da insanların gündeminde yoktu. Beyaz eşya grubuna giren buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi ürünlerin yaygınlaşmaya ve ucuzlaşmaya başlaması ile birlikte kullanıcılar için teknik servis dönemleri de başlamış oldu. Satın almış olduğunuz beyaz eşyaların kalitesinden bağımsız bir şekilde teknik sorun, arıza gibi durumlar ile karşılaşmanız son derece normaldir. Fabrika üretimi olan ve belli bir kullanım ömrü olan bu cihazlar için teknik sorun demek cihazın sonunun geldiği anlamına gelmemektedir. Kestel teknik servis firmamız karşılaşabileceğiniz tüm teknik problemler için profesyonel ve işinin ehli uzmanları ile size hizmet vermeye devam ediyor. Bursa’da güvenilir ve hızlı bir teknik servis hizmeti almak için geleceğiniz adres bellidir. Çok sayıda müşteriye hizmet verdiğimiz için zaman zaman Bursa dışı illerden dahi servis talebi almakta ve bu mutluluk ile size daha iyi hizmet sunarak firmamızı daima ileri taşımaya çalışmaktayız.

Çeşitli markalardaki beyaz eşyalarınız için bizden teknik servis hizmeti almak istiyorsanız Kestel teknik servis firmamızın telefonlarından ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Bu randevu doğrultusunda ekiplerimiz ihtiyacınızı karşılamaya yönelik çalışmalara hemen başlayacaktır. Yerinde inceleme yapacak olan ekibimiz gerekli gördüğü takdirde eşyanızı firmamıza taşıyabilmektedir ancak ne olursa olsun sorununuzu kısa süre içerisinde çözerek hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Erva Teknik Servis İletişim

kestel teknik servis