Sosyal Medyada Biz

Bursa Klima Servisi

Bursa Erva Teknik Klima Servisi

Yaz aylarında en çok ihtiyacımızın olduğu ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki klimalardır… Klimalar ile ilgili bilinen büyük de bir yanlış var ve bu yanlış da ürünlerin yalnızca yaz aylarında kullanılıyor olmasıdır. Kış aylarında güçlü bir ısıtma ağı olarak da bu ürünü kullanabilirsiniz. Güçlü bir klima tercihi yaptığınız takdirde çok yüksek faturalar ödemeden sizler de ısınma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. İşlevsel ürünlerden bir tanesi olan klimaları tercih edebilir ve sizler de gündelik hayatlarınızda bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Erva Teknik Bursa Klima  Servis ekibi olarak bizler bu ürünlerle yakından ilgileniyoruz. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yapıyor ve eğer varsa sorunlarını da en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Erva teknik olarak yaptığımız işin arkasında duruyor ve servis hizmetleri için 1 yıl da garanti sunuyoruz. Bu çalışmayı yapan ve sizinle buluşturan çok fazla servis firması var ancak biliyoruz ki isteklerinizin büyük bir kısmına yanıt verme konusunda ne yazık ki başarılı olamıyorlar. Bizim amacımız kusursuz bir şekilde klimalarınızın bakımını yapmak ve ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmektedir. Erva teknik kadrosuna göz atarsanız eğer ekip çalışanlarımızın büyük bir kısmının üniversite mezunu olduğunu sizler de göreceksiniz. Deneyim ve teorik bilgi bakımından sizleri ve ürünlerinizi tatmin edecek donanıma da sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

bursa klima servisi

Her Marka Klima Servisi

Evinizdeki kombinin markası ne olursa olsun sizlere hizmet etmekteyiz. Vestel klima , lg , baymak , vestel, beko ve arçelik markaları başta olmak üzere tüm marka ve model klimalarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz.

Online Servis Talebi

Bursa Erva teknik Klima Servisi hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz bir de web sitemiz var ve an itibarıyla içinde bulunduğunuz bu web sitesi üzerinden sizler de servis taleplerinizi oluşturabiliyorsunuz. Talepleriniz saniyeler içerisinde tarafımıza iletiliyor ve gerekli çözümlemeler yaparak geri dönüşte bulunuyoruz. Klimalarınızın periyodik bakımı ya da klima servis hizmetleri için dilediğiniz an telefon numaramız ya da online adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü çalışıyoruz ve yine haftanın 7 günü canlı destek hattımız da sizlere yardımcı olmak adına firmamızdaki yerini alıyor. Kalabalık çalışan grubumuzu Bursa şehrinin farklı noktalarına görevlendiriyoruz ve bu sayede kalabalık bir servis haritası yaratıyoruz.

Ekibimiz en kısa sürede Bursa şehir merkezi olmak üzere çok sayıda semte de ulaşmayı başarıyor. Donanımlı araçlarımız ve hızlı servis çalışanlarımız ile birlikte başarılı işler yapmaya devam ediyor ve bu sektörün nabzını en iyi şekilde tutuyoruz. Sizler de dilediğiniz an bu deneyim sahibi ekipten yardım ve bilgi alabilirsiniz. Klimalarınızın bakımını üstlenen ve bunu düzenli olduğu gibi profesyonel bir şekilde yapan servis firmamız, en uygun rakam garantisi ile de karşınıza çıkıyor. Klimalarınızın sorunları ne olursa olsun aynı gün çözümlemeye çalışıyor ve elimizden geleni ortaya koyuyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve merakınızı gidermek adına bizlere ulaşabilirsiniz. Klimalarınız artık güvenilir ellerde ve ilk günkü kusursuz hali ile de sizlere teslim edilecektir.

Klima servisi ile ilgili güncel yazılarımızın yer aldığı diğer sayfalarımıza gitmek için tıklayın.