Sosyal Medyada Biz

Bursa Kombi Servisi

Kombi Servisi Bursa

Bursa Kombi Servisi ; Isınma ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak adına tercih ettiğiniz kombiler, doğalgaz geçişini ve akışını en güçlü şekilde sağlayan teknolojik ürünlerdir. Bu ürünlerde yaşayacağınız en küçük sorun ne yazık ki gündelik hayatlarınızı olumsuz bir şekilde etkiliyor ve bu etkinin süresi de her geçen gün artarak büyüyor. Kombilerinizin periyodik bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyor ve bu konuda Erva Bursa Kombi Servisi olarak da siz değerli dostlarımızın yanında yer alıyoruz. Var olan sorunu en kısa sürede çözmek ve bu sorunlar hakkında sizleri bilgilendirmek bizim yegane görevimizdir. Bursa ve Bursa’nın semtlerine hizmet götürmeye devam eden firmamız, kalabalık teknik personel kadrosu ile birlikte diğer firmalara göre daha hızlı hareket ediyor.

Kombilerinizin var olan sorunlarını ilettiğiniz takdirde aynı gün yaşam alanlarınızı ziyaret ediyor ve ürünlerinizi ele alıyoruz. Soru ve sorunlarınızın yanıt bulacağı çağrı merkezi ekiplerimiz de işini fazlasıyla iyi yapıyor ve beklentilerinize kısa sürede yanıt oluşturuyor. Kombi teknolojisine hakim olan bir teknik kadro ile yolumuza devam ediyoruz ve bu kadrodan beklentimiz de fazlasıyla yüksektir. İşini başarılı bir şekilde yapan kadromuza iletişim hattı üzerinden ulaşabileceğiniz gibi online dünya üzerinden de ulaşabiliyorsunuz. Kombilerinizin bakım ve onarım hizmetlerinde haftanın 7 günü sizinle birlikte oluyor ve bunu da severek yerine getiriyoruz.

Petek Temizliği

Bursa’da petek temizliği yapan firmalar aramalarınızda karşınıza çıkan onlarca firma arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.  İşte tam bu noktada biz sizin işinizi kolaylaştırıyoruz. Petek temizliği konusunda uzman ekibimizle sizlere sorunsuz bir hizmet veriyoruz. 

bursa kombi servisi

Kombi Bakım ve Onarım Hizmeti

Bunu söylemek ya da iddia etmek gerçekten kolay değil çünkü Bursa merkezde hizmet veren çok kaliteli ve çok profesyonel servis firmaları var ancak biz bu firmalardan bazı konularda ayrılıyor ve kalitemiz ile fark yaratıyoruz. Kombi teknolojisine hakim olan ekibimiz ile birlikte sektörün nabzını tutuyor ve insanların beklentilerine yanıt veriyoruz. Kombi gibi üst düzey teknolojiye sahip olan beyaz eşyalarınızın bakım hizmeti için sizler de dilerseniz firmamıza ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Bursa Kombi Servisi araçlarımız son teknoloji ile donatılmış hızlı araçlardır ve günün her saati sizlere hizmet vermek için harekete geçiyorlar. Aynı şekilde canlı destek ekibimiz de sürekli ayakta ve sizlerden gelen talepleri değerlendirmeye devam ediyorlar.

Her Marka Kombi

Evinizdeki kombinin markası ne olursa olsun sizlere hizmet etmekteyiz. Arçelik kombi, bosch , vaillant , eca, baymak ve ferroli markaları başta olmak üzere tüm marka ve model kombilerinizin bakımını gerçekleştiriyoruz.

Kombilerinizin marka ve modeline bağlı olarak çalışmalar yürütüyor ve sorunu olabildiğince kısa sürede çözmeye gayret ediyoruz. Fark yaratan servis kalitesi ve servis hizmetleri için sizler de taleplerinizi en kısa sürede tarafımıza iletebilirsiniz. Bu işi uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde yürütüyor ve sektörün nabzını tutmaya devam ediyoruz. Kombi servis taleplerinizi iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaştırabilir ya da dilerseniz online olarak da servis talep formu bildirisi şeklinde bizlere iletebilirsiniz. İletişim kurmak geçmiş yıllara nazaran çok daha kolay ve artık online olarak da taleplerinizi iletmek mümkün hale geldi. Bursa Erva Teknik Servis farkı ile sizler de hizmet alabilir ve ürünlerinizi çok daha uygun rakamlar ile teslim edebilirsiniz.