Kurutma Makinası Servisi

KURUTMA MAKİNESİ SERVİSİ VE TAMİRİ

Yaşamımızı kolaylaştıran ve hatta yaşam kalitemizi yükselten beyaz eşyalardan biri de kurutma makinesidir. Yıkanan çamaşırların kurutulması özellikle büyük şehirlerde ciddi bir sorundur. Zamanla yarışılan günümüzde her hayatımızı kolaylaştıran makinenin servis ve bakım hizmeti de iyi olmalıdır. Kurutma makinesi özel servisi olarak Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış özel servis ağımız sadece bir telefon uzaklığındadır.

KURUTMA MAKİNESİ ARIZALARI

-Kurutma işlemi uzun sürüyor

-Kurutma sonunda çamaşırları nemli çıkıyor

-Kurutma makinesi çalışmıyor

-Program yarıda kesiliyor

-Aydınlatma lambası yanmıyor

-Filtre temizleme uyarı sembolü yanıp sönüyor

-Yükleme kapağından su akıyor

Filtre temizleme, uygun programı seçme, yükleme kapağı iç yüzeyini temizleme, kapasiteye uygun çamaşır yükleme gibi evde yapılabilecek basit işlemler sonucu halen yukarıdaki sorunlar devam ediyorsa mutlaka kurutma makinesi özel servisi çağırmalısınız.

Çamaşır kurutma makinesinin konforu ile tanışan hanımlar hayatının ne kadar kolaylaştığını yaşayarak görmektedir. Sürekli güneş alan bir evde bile bulunulan ortam olarak balkona çamaşır asmak mümkün değildir. Alınan yönetmelik kararları, çamaşır asmaya zaman bulamama, uygun mekanın olmaması ve daha birçok nedenden kurutma makineleri tercih edilmektedir.

Onlarca çeşidi ile her ihtiyaca cevap veren kurutma makinesi arızalarında hemen özel servisi arayarak garantili bir servis hizmeti alabilirsiniz. Orijinal parça değişimi, hızlı ve kesin çözümü ile servis hizmetlerimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklıdır.