Nilüfer Teknik Servis

Nilüfer Teknik Servis

Firmamız Bursa’da senelerden beri çeşitli markalardaki tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti vermekte olan, Bursalılar tarafından yoğun talep gören ve kalitesi ile adından söz ettiren bir firmadır. Nilüfer teknik servis olarak çok sayıda beyaz eşya markası için profesyonel kadromuz ile işinin uzmanları ustalarımızın beraberinde sizler için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Firmamız profesyonel olduğu kadar son derece titiz ve hızlıdır. Bize teslim ettiğiniz beyaz eşyanızı ortalama 1 iş günü içerisinde tamir ederek size tekrar iade etmekteyiz. Teknik servis sürecinin kısa olması beyaz eşya kullanıcı olan sizler için son derece önemlidir ve biz de bunun bilincinde olarak hizmet vermekteyiz. Sorunun tespiti, yapılması gerekenler ve işlemin tamamlanışı arasında geçen zamanı mümkün olduğunca kısa tutarak sizi fazla bekletmeden teknik servis ihtiyacınızı karşılayarak hayatınızın kolaylaşmasına katkıda bulunmaktayız.

Nilüfer teknik servis tam istediğiniz gibi bir teknik servis hizmeti veren bir firmadır. Firma olarak bize gelen talepleri düzgün bir biçimde sıraya koyarak son derece disiplinli ve düzenli şekilde çalışıyoruz. Bu şekilde çalıştığımız için firmamızda asla yoğunluk nedeniyle iş birikmesi durumu oluşmadığı için tüm müşterilerimizin ihtiyacını 1 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde karşılayabiliyoruz. Üstelik bunu yaparken fiyat tarifemiz Bursa’nın en uygun teknik servislerinden biri olacak şekilde belirlendi.

Siz de çeşitli markalardaki çamaşır makineleriniz, buzdolaplarınız, bulaşık makineleriniz, klima, kombi, televizyon gibi beyaz eşyalarınız için firmamızın hizmetini almayı tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey servis talep formumuzu doldurmak ya da doğrudan telefon numaramızı aramaktır. Kurumsal bir anlayış ile vereceğimiz hizmetten son derece memnun kalacağınızı garanti edebiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Erva Teknik Servis İletişim

nilüfer teknik servis