Osmangazi Teknik Servis

Osmangazi Teknik Servis

Çeşitli markalardaki beyaz eşyalarınız için Bursa’daki en iyi teknik servis olan Osmangazi teknik servis size hizmet vermeye devam ediyor. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, televizyon gibi evlerinizin olmazsa olmaz parçaları olan beyaz eşyalarınız bozulduğu zaman tercih edeceğiniz tek adres bellidir. Her insan gibi siz de hızlı, güvenilir, bilgili, bilinçli ve profesyonel bir firma ile çalışmak istersiniz. Beyaz eşya fiyatları pek de ucuz olmadığı için ve dayanıklı tüketim malzemeleri grubuna girdiği için beyaz eşyalarınız 7-10 sene arası ömürlü olur ve bu süre içerisinde hayatınızı kolaylaştırır. Beyaz eşyalarınızı emanet edebileceğiniz ve güvenebileceğiniz firma yanı başınızda.

Firma olarak çalışma şeklimiz beyaz eşya kullanıcısı olan herkes için son derece uygundur. Sabahtan akşama kadar hizmet vermekteyiz ve firmamızdan hizmet almak isterseniz internet sitemizdeki servis talep formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Ya da isterseniz direkt telefon numaramızı arayarak sorunun ne olduğunu söyleyebilir ve ihtiyacınıza göre bir cevap alabilirsiniz. Çok sayıda marka ile çalışmaktayız ve bu markalar Türkiye’nin büyük bir kısmı tarafından tercih edilen, kendisini çoktan kanıtlamış olan markalardır. Servis konusunda marka yelpazemiz geniş olduğu için aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz hizmet tam da bizim verdiğimiz hizmet olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu bağlamda servis talebinizi bize ilettikten sonra bir gün ve saat belirleyip beyaz eşyanızı sizden almakta ve profesyonel teknik ekibimize emanet etmekteyiz.

Ekibimiz işleminizi 1 gün içerisinde tamamlayacak ve eşyanızı size ilk günkü gibi sağlam ve adeta yeni alınmışcasına teslim edecektir. Osmangazi teknik servis hizmetimizden çok sayıda müşterimizin memnun kaldığı gibi siz de memnun kalacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, serviste kaliteyi garanti ederiz. Erva Teknik Servis İletişim

osmangazi teknik servis